| bhubhuaa a întrebat:

Ce filme cu adolescenti imi recomandati? Horror sau comedie, as vrea sa imi spuneti pe cele care le-ati vazut. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sheridanx a răspuns:

American Pie ( sunt mai multe parti, nu stiu exact cate )
She`s all that, John Tucker must die, The breakfast club, She`s the man, What a girl wants, It`s a boy girl thing, Freaky Friday, Easy A, 10 things I hate about you, A cinderella story, Another cinderella story, Youth in revolt. astea sunt in general comedii romantice.
Mai e Scary movie ( mai multe parti)- cred ca se incadreaza in filme cu adolescenti.
De groaza.hm.nu prea stiu. Casa de ceara sau ceva de genul.
happy

5 răspunsuri:
| Snuff a răspuns:

75 - horror... un film bun care se incadreaza in cerintele tale happy

| Ildiz a răspuns:

American pie (sunt mai multe)-comedie
Mean Girls1, 2 -comedie
Final destination 4-horror

ma rog. poti sa te uiti pe siteul de la radio fly, la sectia "filme". sunt foarte multe, numai de genul asta si poti sa le downloadezi cu tot cu subtitrarewinking.
Vizionare placuta!batting eyelashes

| dadonexus a răspuns:

Vazute de mine horro precizes! A nu se vedea noaptea ca nu mai dormi:Mirrors 1 si 2, paranormal activity 1 si 2(la asta am ramas teapan); Quarantine 1 si 2; Seconds Apart; The rite; Detention am o lista mult mai lunga dar nu le pot pune pe toate

| anonuser123 a răspuns:

Love at first hiccup.E foarte funny

| mihai13_9407 a răspuns:

Salut. Depinde care iti plac. La comedie poti viziona American Pie nu stiu sigur cate sunt. La horror nu stiu thinking