| demetria_8544 a întrebat:

Ce filme cu vampiri cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| marymartvd a răspuns:

Cunosc mai multe filme cu vampiri dar cu siguranta cel mai bun film cu vampiri pe care eu l-am vazut e The vampire diaries( ti-l recomand din toata inimalaughing) dar iti mai pot recomanada si filme precum: Queen of the Damned, Interviu cu un vampir, Underworld care sunt de asemenea foarte interesante.
funditabig grin?

10 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Interview with The Vampire
Twilight(desi nu il recomand deloc,ptc. vampiri sunt atat de ireali)

si stiu seriale:

True Blood(preferatul meu, ti-l recomand)
Buffy The Vampire Slayer(nu l-am vazut, dar se presupune sa fie bun)
The Vampire Diaries(nu suport serialul dar tie ti-ar putea place)

Scuze ca nu stiu mai multe...

| Sabìŋaaa a răspuns:

Buna. Uite:
The vampire diaries love strucklove struck
Seria Twilight love struck
True blood
The vampire slave
The queen of the damned
Seria Blade
Blood ties
Buffy the vampire slayer
Moonlight.

| andrutza1323 a răspuns:

Twilight, Underworld 4, Saga Amurg: Eclipsa,
Daybreakers, Blood: Ultimul vampir (2009, The Vampire Diaries. etcc

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Vampire diaries,vampire suck,twilight, cirque du Freak: The Vampire's Assistant, Transylmania...http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/ gasesti aici;)

| TinkerBell_3614 a răspuns:

The Vampire Diaries_ asta e cel mai vizionnat acum, si dupa parerea mea e si interesant;
Twilight;
Blade;
Van Helsing;
Underworld;
si mai sunt inca o multzime, dar pe astea le'am vizionat.

| vyutsuu a răspuns:

The vampire diaries.cel mai bun[fundita?]

| Ella203 a răspuns:

The Vampires diaries care vine cu continuarile in
The originals si Legacies.

Interviu cu un vampir
The Invition(invitatia e un film super fain are si suspans )
Twilight
Colti in noapte
Tura de zi

| Butterfly12 a răspuns:

Twilight

| Ioana_5595 a răspuns:

Vampire diaries este serial dar e super:X...twilight,true blood, interviu cu un vampir