| cookie_1240 a întrebat:

Ce filme cu vampiri (in afara de Twilight...) mai cunoasteti?

12 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Este si serial cu vampiri.
True Blood se numeste.

| Slavic a răspuns:

Buna.

Uite aici sunt peste 200 de filme foarte cool le vizionezi online cu subtitrare. http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vampiri/.

Vizionare Placuta :)

Pa, pa.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Night Junkies (e cu vampiri, dar e deosebit de celelalte)
Queen of the Damned (Regina Damnaţilor)
Kiss of the vampire (dar nu îţi recomand să te uiţi la el. L-am văzut, dar mi s-a părut urât. L-am şi şters după)

| littlesunshine01 a răspuns:

Interviu cu un vampir, the vampire diaries(serial), true blood(serial), queen of the damned, blood: the last vampire, vampire diary

| User a răspuns:

Harry Potter. tot un fel de vampiri is si aiaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Vampire Diaries. Mult mai fain decat Twilight, pot sa zic, si decat New Moon. Doar ca ii serialhee hee.

| Kate21 a răspuns:

Filme cu vampiri: Blood the last vampire, Vampire Diaries, True Blood, New Moon.Eu le-am vazut doar pe primul si ultimul din lista.

| Katiee^^ a răspuns:

Eu decat de Twilight si Dracula stiu :).
http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vampiri/

| Deeza a răspuns:

In fiecare miercuri la axn este, incepand cu ora 22:00 serialul 'Vampiri, crime şi poveşti de dragoste'. Ti-l recomand daca te pasioneaza.

| As_2479 a răspuns:

Mai cunosc: Vampires: The Turning, The Era of Vampires.

| Raluca_7742 a răspuns:

Interview with a vampire (ii foarte fain), Van Hellsing, seria Blade, Queen of the damnated, Dracula, Underworld 1 si 2 si cam atat stiu eu

| claux31 a răspuns:

The Vampire Diarieslove struck.Si sunt de acord cu Yssa este mult mai frumos decat Twiligtwinking