| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme cu vampiri de dragoste stiti? in afara de twilight/new moon.

21 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

The vampire diaries. este un serial love struck

| Shery a răspuns:

In underworld e o poveste frumoasa smug

| emmaangel a răspuns:

True blood. Este tot un serial.:X Si Buffy the vampire slayer...Asta e putin mai vechi si tot serial. Filme nu prea stiu... Dar astea mi-au placut fff mult mie:Xhappy
Spor la vizionat,
XOXO

| dreamerlainen a răspuns:

Irina, pot fi eu vampirul tau daca doresti. facem propria poveste happy

| anca2903 a răspuns:

Vampiri, crime si povesti de dragoste. E un serial pe AXN.

| Aliyaa a răspuns:

Filme vampiri:Thirst aka Bakjwi (2009), Blood: The Last Vampire (2009,)Underworld: Rise of the Lycans (Underworld 3)love struckwinking

| Totui0verde a răspuns:

Nu prea stiu filme dar true blood imi placelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Queen of the damned

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca veti citi cartile dupa care este facut tru blood, veti vedea ca nu este chiar atat de fantastic serialul, povestea reala din carti este mult mai frumoasa si sentimentele si personajele le percepeti altfel decat in tru blood

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The vapire diarie...asta e mortal:X:X

| roxitm a răspuns:

The Vampire Diaries love strucklove strucklove struck pentru mine este cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu twilight/new moon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blood Ties

| kikelina a răspuns:

Blood and chocolate :X este in genul la twilight:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau incearca twilight/amurg si eclipsa primul si al terilea film teilightwinking...sunt formidabile:X

| Kristen_2054 a răspuns:

Тайна крови foarte interesant

| cookie_8788 a răspuns:

Mai bine citeste cronicile vampirilor de anne rice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricat de faine ar fi toate filmele pe care le-ati zis Seria TWILIGHT este extraordinara Nu ma satur niciodata sa privesc cele 3 filme si plang la fiecare moment emotionant chiar daca l-am vazut de 10 ori Sunt nerabdatoare in ceea ce priveste ultimul film

| love13 a răspuns:

The vampire diaries! love struck happy. super serialul :X

| pwwps a răspuns:

"SPLIT" imi place mult