| Animpuff a întrebat:

Ce filme de comedie foarte amuzante imi recomandati?

6 răspunsuri:
| SweetDreamss a răspuns:

De anul asta : Mr Popers Pinguins(Pinguini Domnului Popers), Kung Fu panda, Zookeper(Omu' de la zoo), The Hangover 2(Marea mahmureala2), Bad Teacher(Pofa rea dar buuuna), Bridesmaids(Domnisoarele de onoare), The Godmother(Nasa), Rio,

Si altele: The hangover 1(Marea mahmureala1), Kick ass, Mis Congenialiti 1(exista si 2 e azi la tv pe pro tv la 20:30 dar nu e asa amuzant)(Miss agent secret); Get Him to the Greek(Acdul pe scena), Shrek, The Pacifer(Bona de la fortele speciale), Killers(Un cuplu mortal), Leep Year(An bisect),

Daca mai vrei uite aici: http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/

By3by3;)

| Saya555 a răspuns:

Buna... pai incearca "god for a day" ( dumnezeu pentru o zi)

| FunDa a răspuns:

Tabara cu bucluc
de buna voie si nesilita de nimeni
Gong fu guan lan
Dumnezeu pentru o zi
Frizeria
Ora de varf 2

| xgaming31 a răspuns:

Van wilder
Harold and Kumar 1&2
Bachelor Party 1&2
the hangover 1&2
american pie 1, 2, 3,4,5,6,7
not another teenager movie
The 40-Year-Old
Fat pizza
etc.etc.etc tu decizi

| Lilia_1576 a răspuns:

Hall Pass e o comedie ce te face sa razi dc nu nu l-ai vazut ti-l recomand tongue