| ddalex008 a întrebat:

Ce filme de groaza ati vazut? Vreau doar filme interesante.

7 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Iti voi recomanda cateva care mie mi-au placut foarte mult dar, avand in vedere ca nu sunt genul de persoana caruia ii plac filmele gen "Saw", sa nu te astepti sa iti recomand filme care apartin genului asta.
Uite aici:
- The omen
- Mirrors (1 si 2)
- The awaking
- Apartment 143
- Chernobyl Diaries (merita vazut)
- Exorcismus
- Orphan
- The Collapsed
- The woman in black
- The ring (1 si 2)

Sper sa iti placa happy.

| Frelix a răspuns:

Iti spun topul de groaza ever!
1.The Others... dar sa stii ca nu e cine stie ce
2.a)the exorcist...asta e din 1900 si ceva deci e cam vechi dar e bun
b)the last exorcist... e o varianta mai noua
3.the haunting...e smecher
4.13 ghost... e cu multe fantome
5. poltergeist... nici eu nu am apucat sa il vad dar am inteles ca e foarte fain
6.the sixth sense... o sa iti placa asta
7.rosemary's baby... scuze dar nici pe asta nu l-am vazut dar tot cala poltergeist este unul bun

Sper ca te-am ajutat si iti dau un sfat... daca le vezi seara mai alex (exorcist a) sau b)) sa nu fii singura asu cu lumina stinsa tongue ziua macar poti sa le mai vezi. Funda?

| WatDaFuq a răspuns:

Final Destiininson 1, 2, 3, 4...5 urmeaza sa il filmeze! Funda

| Siiimo a răspuns:

Mirrors 1, 2. E foarte bun!winking

| Tarra a răspuns:

Eu stiu un mit Bloody Mary!

| AliceLiddel a răspuns:

Eu am vazut paranormal activity 1, 2 si 3, si dea bea astept sa apara si 4.
am, vazut tacere mortala, si bloody mary.

| 13597 a răspuns:

CASA DE CEARA... etc.