| IIIx333III a întrebat:

Ce filme frumoase stiti?big grin Nu neaparat de groaza, dar ceva ce se poate vedea in grup fara a te plictisi.

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Poate o comedie sa radeti pe saturate : death at a funeral
sau ora de varf 1, 2 au 3
un alt film care te tine cu sufletul la gura eden lake
un fil de razboi:troy
the cave
the hole
mr fix it
Pirates of the Caribbean
national security
drag me to hell
Gulliver's Travels
Killing is my business honey
Let me in

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Yogi Bear, Tangled, Megamind, Faster, Burke and Hare, The resident, Let Me In, 127 Hours, The Mechanic, Takers, The Town, I Am Number 4, Black Swan, The King's Speech, Beastly

| pwp a răspuns:

Piratii din Caraibe love struck

| Bitsuu a răspuns:

Mirrors [sigur nu o sa te plictisesti]
Cube si partea a 2-a Hypercube [super faine]
Scary movie toate partile [razi de pocnesti la unele fazelaughing]
I know what you did last summer [criminal filmu]
Wild child [film super fain cu adolescenti]
sper ca te-am ajutatwhistling

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Horror- The Rite, vizioneaza-l cu incredere, e genialwinking. Altceva...The Losers, The A Team, merg intr-un grup...

| blaxy a răspuns:

Spartacus.e super.

| Urecheatu a răspuns:

Filme misto ceam vazut eu sunat cam asa : step up 1-2-3 americand pie 123456 in fine mai sunt destul de mult da numi prea aduc aminte cauta in special filme cu actorul vin disel face niste filme foarte misto garantez ca nu te plikti