| gabyzuza a întrebat:

Ce filme gen "Lol", "Minte-ma fumos" imi recomandati? Vreau sa fie un film cu si despre adolescenti, nu vreau iubiri siropoase, vreau niste povesti de iubire mai "nebune" sa zic...sau poate sa fie ceva gen "Pretty little liars", dar eu vreau un film nu un serial... big grin Funda la cele mai bune filme

Răspuns Câştigător
| mititicatha a răspuns:

1 Gossip Girl
2 The Notebook
3 Keith
4 The Last Song
5 A Walk to Remember
6 Remember Me
7 The Twilight Saga: Eclipse
8 The Vampire Diaries
9 The Lucky One
10 Friends with Benefits
11 Charlie St. Cloud
12 My Future Boyfriend
13 titanic ( este tot de iubire ) funda :*

3 răspunsuri:
| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Minte-ma F"r"umos

| elyd12 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo. O sa iti placa. E superb!

| jessicarock02 a răspuns:

E o comedie foarte tare in care razi cu lacrimi si contine si romanta se numeste NOI SUNTEM FAMILIA MILLER. FUNDAhappy?