| Anonim5374 a întrebat:

Ce filme gen Nerve stiti?

4 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Nu stiu cat de asemanator cu Nerve este, dar eu as zice Hunger Games

| faramatania a răspuns:

Fix pe principiul lui Nerve este 13 Sins (2014/dar e un film cu tentă horror și îi lipsește romance-ul din celălalt film). Alte filme nu prea văd, strict asemănătoare și chiar mi se pare important acest aspect sau nu-mi amintesc eu acum, iar ca să scriu unele aiurea, pentru o listă umflată, n-are rost și la o oră atât de matinală, mi-ar provoca nervI laughing.

| aCek1ng a răspuns:

Eagle Eye, Criminal (2016), Echelon Conspiracy, 13 Sins, Open Windows, The Divergent Series: Allegiant, Morgan, Now You See Me 2.

| Sixx_Klaw_1997 a răspuns:

Incearca Drag me to hell. e bestial