| Andreea74 a întrebat:

Ce filme imi recomandati(de dragoste si comedie, cu personaje tinere) care sa aiba o poveste impresionanta funda!

5 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

Eu iti recomand 10 Things That I Hate About You; Easy A; Mean Girls. Sunt comediile mele preferate. Sunt sigura ca o sa-ti placa!

| xlollypop a răspuns:

Mean girls, american pie, sorority row(asta e horror dar e foarte misto) si just my luck:*

| xStefanXxX a răspuns:

American Pie este de comedie si ti-l recomand.

| PanteraRoz1997 a răspuns:

Will child, american pie sunt destul de comice si unul de groaza, comedie, si dragoste da cu sfarsit tragic ar fi jennifer's body

| BuburuzaD a răspuns:

A walk to remember, Remember me sau poti sa urmaresti seraile pentru tineri cum ar fi MIcutele mincinoase, The vampire diaries sau The secret circle.happy