| Prigat10 a întrebat:

Ce filme imi recomandati din 2008, 2009, 2010 si 2011, dar sa nu fie SF'uri, Fantezii, Istorie, Dragoste si Romanesti?
Ca vreau sa descarchappy...Mersibig grin...Bafta

Răspuns Câştigător
| gabi115 a răspuns:

Circle of Pain, Locked Down, Taken(teroare in paris), Fast and furios 3, 4,... funda?

3 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Www.cinemagia.ro Aici poti vedea toate filmele din acest an (dai in josul paginii si gasesti "filme 2010" etc.) si poti vedea genul si despre ce e vorba.

| ElenaLivia a răspuns:

Ai putea sa vezi Shutter island(are un final bun.adica nu se termina ca toate filmele clasice) sau sherlock holmes 2010. e super bun filmul

| andreeadeead a răspuns:

Not another teen movie laughing e comedie super faina!
Bring in on - sunt vreo 4 filme dar sunt faine cu majorete
American pie
Scary movie
This is it