| Wait4Nothing a întrebat:

Ce filme imi recomandati sa vad? As dori niste filme cu Mila Kunis, Vin Diesel etc.

5 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Nu as sti sa-ti recomand cu Vin Diesel, ca nu am vizionat, dar cu Mila Kunis, da: Friends with benefits ( o comedie foarte buna ), Black swan, Forgetting Sarah Marshall.

| Darkus a răspuns:

Iti spun Cel Mai si cel mai tare film cu Vin Disel Fast and furios 4, 5 Cele mai tari, trebuie vazute!

| RObeRT_8698 a răspuns:

Filmu,,Grabeste-te incet" ce zici?

| Pitica :X a răspuns:

Monte Carlo, Baby on board, Dorintele Lolei, Amnezie cu surprize big grin

| Alex_1999 a răspuns:

Filmele cu Vin Diesel http://www.imdb.com/name/nm0004874/ Preferatele mele, iti recomand: Babylon A. D. Find me guilty, The Pacifier, The Chronicles, Pitch Black.