| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme motivationale recomandati?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Forever Strong
Never Back Down 1, 2
When The Game Stands Tall
Southpaw. Vizionare placuta!

| CinevaNou a răspuns:

Kung fu hustle
Maleficent
Limitless
Rise of the Guardians
city of ember
Elysium
the darkest hour

| Sociopat a răspuns:

Fight Club

| Eastwood a răspuns:

The air i breath!

| malvinacroft a răspuns:

Nosso Lar

| fakeheart1334 a răspuns:

Lucy(un film incredibil despre viata si te face sa realizezi ca nimic din jurul tau nu e real)
Tomorrowland(e despre sfarsitul lumii si ce trebuie sa credem despre el)
Tres metros sobre el cielo(cel mai frumos film facutwinking este vorba despre o dragoste frumoasa dintre un baiat si o fata)
Fault in our stars(alt film despre viata)
Si cel mai frumos serial(stiu ca nu ai intrebat de seriale...dar trebuie sa-i spun cuiva despre serialul asta)care face cat dublul tuturor filmelor de pe planeta si triplul serialelor din lume:Once upon a time
Doar da-i o sansawinking!
Merita vizionate! happy