| TVD13 a întrebat:

Ce filme [pentru Noi* >Adolescentii: stiti?thinking
eu as vrea ceva gen baiatul popular se indragosteste de fata mai putin populara dar frumoasa....Intelegeti?!big grin
Va rog! Tocmai am intrat in vacanta si eu sunt pedepsita si nu am voie sa ies afarasad Si nu vreau sa ma plictisesc! Va rogggghappyhappy Cat mai multebig grin
Multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| ButterflyGirl a răspuns:

A Walk to Remember
A Cinderella Story
Another Cinderella Story
She's All That
The Prince And Me
10 Things I Hate About You
Easy A
A Cinderella Story: Once Upon A Song
Ella Enchanted
Raise your voice
The Cutting Edge 3: Chasing the dream

5 răspunsuri:
| DidiLovesYou a răspuns:

Pyaar Impossible
E cam vechi, dar nahbig grin

| hunterpainting a răspuns:

American pie

| LanaDelRayFan a răspuns:

Pai...ar fi un serial cu cine ai tu in poza de la avatar!"The Vampire Diaries"

| didi2802 a răspuns:

Another Cinderella Story si A Walk to Remember sunt super.
In primul ti s-ar parea ca este o poveste gen Cenusareasa clasica dar te asigur ca este o versiune mult mai faina si mai noua happy + ca are si muzica big grin.In al doilea este o poveste foarte frumoasa despre un baiat popular care se indragosteste de o fata nepopulara, mi-au dat lacrimile la filmul ala de fiecare data cand l-am vazut, si l-am vazut de multe ori. happy

| agoodvampire a răspuns:

A walk to remember e exact ce ceri tu :X e un film superb. Merita vazut!