| Cehin13 a întrebat:

Ce filme sau seriale de dragoste interesante cunoasteti? Sfatuiti-mi, va rog si mie... sa privesc ceva linistit si frumos inainte de somn! Dau fundita si vot :*)

Răspuns Câştigător
| BiuuuBiaa a răspuns:

Triumful dragostei
In numele iubirii
Demon si inger
Emperatriz
Cameleoni
Dragoste la indigo
Legaturi riscante

Astea sunt seriale happy

Iar filme :
The artist
Rock of Ages
The Five-Year Engagement
American reunion
The Vow
This Means War

Cam atatea stiu. Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Phenomen a răspuns:

Pai Cehin niste filme frumoase de dragoste, la care chiar am plans... au fost asa : The Notebook, Hachiko a dog story, sweet november, Casablanca. Uite cateva de mister minunate : Hugo, a princess for christmas si Monte Carlo. Iti urez Vizionare placuta! :*