| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme/seriale/emisiuni mai urmariti?

Răspuns Câştigător
| PinkkRosee a răspuns:

Buna! Uite filmele care m-au impresionat:
-Twillight;
-Lunetistul;
-Charlie si fabrica de ciocolata :3;
-*-Iar acum emisiuni, că la seriale nu prea ma uit laughing...:
-Vrei sa fii milionar;
-Acces direct laughing;
-Aia...Schimb de mame peace sign;
-Trăznițiihee hee.
-Cam asta urmăresc,nu mă dau în vânt după uitatul la Tembelizor,(în ultimul timp,doar tâmpenii se difuzează)și dacă ma uit, urmăresc emisiuni de pe Animal-Planet, ori pe Antena1...deci,slabe șanse sa ma vezi ca ma uit pe la ''Nora pentru mamă.''Sper ca ti'am răspuns la întrebare, Pa-pa!

7 răspunsuri:
| jnutrule a răspuns:

Breaking bad, dexter, games of thrones - seriale!

| babylove a răspuns:

Pai ini place sa vizionez,,vrei sa fi milionar'' te pui cu blondele-inpepe maine,imi place sa ma uit la gossip girl,filme''stapanul inelelor,merlin, the ring, tha dark knight, etc

| Eღilia62 a răspuns:

Triunghiul iubirii 2, Suflete pereche.

| BonnieSweet a răspuns:

Vplay: The vampire diaries, Gossip Girl, The secret circle, Dr. House Md, Pretty Little liars, Nikita, Grey's Anatomy, The Bing Bang Theory, Teen Wolf, SuperNatural, Chuck, Californication, Dexter, Hellcats, Sex and the city, True blood, Lost, The nine lives of chloe king.

| SweetSecrets a răspuns:

Filme;
You again
Not another teen movie
The hottie and nottie
In time(cu Justin Timberlake)
Friends with benefits
Bad teacher
17 again
Seriale;
Gossip Girl
Skins
One tree hill
Vampire diares
10 things that i hate about you
Emisiuni;
Cireasa de pe tort
Rai da'buni
Cronica carcotasilor
Plasa de stele
D-paparazii
Focus Monden
It's show time

| oOSaritaOo a răspuns:

Uită-te după vacanţă la Iubiri secrete şi la Pariu cu Viaţa :X:X:X

| justagirl2 a răspuns (pentru PinkkRosee):

Acum e mireasa pentru fiul meulaughing)