| mads a întrebat:

Hello`:* ce seriale/emisiuni urmariti?big grin si pe ce program?

6 răspunsuri:
| RoxyLaLa a răspuns:

Dansez pentru tine (Pro TV), Romanii au talent(Pro TV),
Serviciul roman de comedie(Pro TV).

Seriale:
1. Demon si Inger(Acasa Tv):X:X:X
2.Donde esta Elisa?(Cautand-o pe Elisa)(AcasaTV)
3. Teresa(AcasaTV)
4.Suflet Ratacit(AcasaTV)
5. Iubire si Onoare(AcasaTv)
6.Clase 406(AcasaTV)
7. Gossip girl(ProTV)
8.The Vampire Diaries

Funda?

| Lolololalali a răspuns:

The Vampire Diaries,Supernatural,Gossip Girl, Naruto Shippuden, Family Guy, Pretty Little Liars,Spartacus: Gods of the Arena. VPLAY.

Iubiri Secrete, Schimb de mame, Miss fata de la tara. - PrimaTV

| RazvyP a răspuns:

Hello!

1.Promisiunea(AcasaTv)
2.Suflet Ratacit(AcasaTv)
3.Clase406(AcasaTv)
4.Teresa(AcasaTv)
5.Iubire si Onoare(AcasaTv)
6.Donde esta Elisa(AcasaTv)
7.Demon si Inger(AcasaTv)
8. Dansez pentru tine(ProTv)
9.Serviciul roman de comedie(ProTv)
10.Romanii au talent(ProTv)
11. Gossip girl(ProTv)

| iushsm a răspuns:

Dansez pentru tine(Pro Tv), Romanii au talent(Pro Tv), In puii mei(Antena 1), Mondenii(Prima Tv), Serviciul roman de comedie(Pro tv).

| bogdan8907 a răspuns:

Narcisa salbatica pe a1, lacrimi de iubire pe net, mondenii, traasniti pe prima.cam atat

| Diana11498 a răspuns:

Eu urmaresc : clase 406 de pe acasatv, iubiri secrete si trasniti din nato de pe primatv