| Nicoleth a întrebat:

Ce filme sf bune mi-ati putea recomanda in afara de twilight?

Răspuns Câştigător
| DianneKrieger a răspuns:

1. Underworld (toate seriile)
2. The Hunger games
3. The Avengers
4. Source Code
5. I Am Number Four
6. The Convenant
7. The Butterfly Effect
8. Push
9. V for Vendetta

3 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

The ring,hostel,sorority row,masacrul din texas,prom night,mean girls,i know what you did last summer, mean girls, fab five the texasccheerleader scandal, frozen, hunger games si american pie si ti-as recomanda serialul teh vampire diaries (eu il super adorlove struck)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2001: A Space Odyssey

| Rŏllшау a răspuns:

The Vampire Diaries e super nu vei regreta sunt la sez. 3 si al patrulea va aparea in octombrie 20.

Nu te vei lasa de serial!
Are 22 de episoade intru-n sezon in care sezoane sunt 3winking