| Marckus a întrebat:

Ce filme tari de comedie stiti... Dau FUNDA la cel mai bun si VOT la restul!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Sau animate;)) http://www.filme2011.ro/tag/filme-animatie/ sunt f tari unele :D

| alexutza003 a răspuns:

Guess ho este o comedie foarte buna

| Adrick a răspuns:

Jackass 3D

| Florinaa14 a răspuns:

Mr.bean e cel mai funny

| Genesis29 a răspuns:

17 Again - E super tare. Razi la aproape tot filmu.

| Kimy_8371 a răspuns:

Buna! Iti recomand eu o comedie, este un film mai vechi dar chiar merita vazut A night at the Roxbury. Este un film super tare si chiar foarte amuzant.
Vizionare placuta!

| sara_8272 a răspuns:

Incearca seria de filmetonguelacinta Americana, Van Wilder.Razi de nu mai poti la ele si chiar daca le vezi de multe ori tot iti vor placea!

Răspuns utilizator avertizat
| Olivia_7676 a răspuns:

Stiu un serial,, trasniti din nato``love struck sau,, la bloc``