| sonia7026 a întrebat:

Ce filme vechi, frumoase si celebre cunoasteti? Vreau sa-mi imbogatesc cultura cinematografica, vizionandu-le :*

Răspuns Câştigător
| Dutzy a răspuns:

Serendipity (2001)
Wuthering Heights
Gone with the Wind (1939)
Casablanca (1942)
Life Is Beautiful (1997)
Cold Mountain (2003)
Gentlemen Prefer Blondes (1953)

6 răspunsuri:
| Acccccaa a răspuns:

Stapanul Inelelor

| Kit_Lilu_1988 a răspuns:

Cateva filme pe care ti-le recomand, mi-au placut foarte mult. If only; Notebook; Away from her; The green mile; Message in a Bottle; Seven pounds; Cold souls; Just like heaven; A walk to remember. Ar mai fi dar daca le vezi pe toate astea cred ca o sa iti placa.

| CocalarSuprem a răspuns:

Eu spun sa intrii aici http://www.imdb.com/chart/top si te uiti la anul in care a fost lansat filmul in paranteza ( sunt printre primele in top ). E mai bine asa decat sa ii asculti pe oamenii astia care spun ca Star Wars este pe episoade si ca Stapanul Inelelor e un film vechi.

| Nidalap a răspuns:

Star Wars toate episoadele

| cireshika a răspuns:

Eu ti-as recomanda cele 4 serii din twilight in caz ca nu le-ai vazut deja Nu sunt vechi dar sunt superbe!

| Alessa_mistiq_1986 a răspuns:

Http://www.bnwmovies.com/

ai aici toate filmele vechi care s-au facut pana acum, te pupicesc:*:*

fundita?:D