| 133 a întrebat:

Ce mai faceti?
laughing
Saptamana asta, am fost racita si am stat acasa.
Din plictiseala...am luat la rand seriale cu vampiri:True blood,
The Vampire Diaries, Blood ties, Moonlight...
Si bineinteles.ca le.am terminat. Am vazut fiecare episod din fiecare serial.
Primele doua au fost mai reusite.Chiar mi-au placut!
Acum, ideee este.mai stiti seriale cu vampiri? genul primelor doua?
Dau funda!
:*

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu sunt prea multe seriale cu vampiri în genul primelor două, până de curând vampirii trebuiau ucişi, nu te îndrăgosteai de ei...The Gates,Vampire High,Kindred-The Embraced,Forever Knight,Dark Shadows,Angel, Blade-The Series, Buffy the Vampire Slayer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrey neaparat serial?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei serial nu cred ca te pot ajutasad Dar filme's o gramadalaughing

| 133 explică:

Po` sa fie si filme la urma urmei.in genul ala.
@aqualuna
Buffy the Vampire Slayer, am văzut căteva episoade.Nu prea merge.pentru mine.

| Caramele96 a răspuns:

Am auzit de pe la niste prietene ca mai este si "Academia Vampirilor".

Eu si prietenele mele urmarim "The Vampire Diaries" love struck E super; x

Sper sa-ti placa. kiss