| marycris a întrebat:

Ce numar are episodul de astazi din Nini? si unde le po vedea pe urmatoarele(fara pe teava)

5 răspunsuri:
| edc a răspuns:

Daca stii limba spaniola sau o intelegi tias recomanda sa intri pe youtube scrii Nini capitulo(sh ce episod e)sh vezi dar in SPANIOLAbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie nini pauza televiziune poti sa le vezi pe toate toate in chineza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scrii pe google nini desene animate...(si episodu) si eu ma chinui sa gasesc episodul de azirolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fcgdgdj