| cr1571n3l a întrebat:

Ce o sa se intample in ultimul episod din filmul roman: Narcisa Salbatica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina sfarsitul pamantului...

3 răspunsuri:
| Coriine a răspuns:

Pai eu cred ca pana la urma Cristian va fi prins de politie,Narcisa se va impaca cu Tudor,Anastasia sunt sigura ca isi va recapata bebelusul si va trai impeuna cu Andrei, Eliza cred ca se va cupla cu baiatul acela cu care in ultimele episoade tot aparea cu elthinking,Emanuela se va impaca cu Manuel (cred), iar actualul sot al Emanuelei cred ca va accepta situatiathinking, oricum tot ce se intampla pe dos acum va reveni la normal laughing [ca in toate telenovelele...]

| Kaℓi a răspuns:

Ca orice telenovela, se termina cum ea moare si el naste!
Sau - se rezolva toate, binele triumfa si raul intra la puscarie.
Who cares?

| DestinyDD a răspuns:

Sunt de acord cu Acnee pana la ultimele doua afirmatii:cred ca Manuela pentru ca asa se numeste nu Emanuela va ramane cu tatal lui Emil, iar Emil se va cupla cu Dana prietena Manuelei.