| aLLu17 a întrebat:

Ce parere aveti de actorul Robert Pattinson? :X :X

14 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Imi placea pana cu Twilightlaughing
Tre sa vad si eu zilele astea Water for elephants si sper ca va creste iar in ochii mei de criticlaughing
Acum vorbind serios: e actor bun, dar eu nu il critic doar dupa Twilight. Pentru ca pe mine nu m-a luat valul cu chestia astabig grin

| Black_Cherry a răspuns:

Chiar imi place cum joaca. Recunosc ca, cand a aparut Twilight am avut Robsession laughing

| thealchemist a răspuns:

Gay

| Anonima568 a răspuns:

E prea frumos, sa fie adevarat :X:X! Daca ar fi sa fac un clasament cu cei mai draguti, el ar fi primul :X:X!

| fluturas2 a răspuns:

E cel mai frumos din lume si cel mai bun actor

| lovesunshine a răspuns:

Minunat,superb,amuzant,fantastic...

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Ahh robert iubireah meahh il iubesc pe actorul asta este actorul meu favorit sunt obsedata de el este un actor care rar gasesti pe lumee o rialitate in lumea noastra.eu una sunt asa de obesedata de incat nu exista cred ca o seara sa nu am un vis cu el si am o multimee de postere si sa nu-ti mai zic cate poze am cu el in coomp. Decii mai pe scurt este un actor superb si am mai auzit ca este cel mai sexy actor de la hollywood.Deci eu una il iubeskk enorm si abia astept ca cica anul asta asa se zvoneste ca pe data de 11 iulie 2011 vn in Romania in bucuresti impreuna cu Kristen si Taylor la premiera filmului Eclipse.

| denismaria92 a răspuns:

Imi placea de el doar cand a jucat in Harry Potter and the goblet of fire. Acum numai imi place

| Denii_9937 a răspuns:

E un actor f bun.
arata naspa dar datorita personajelor lui minunate imi place

| vio_1240 a răspuns:

A opta minune a lumii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rămâne de văzut. Ca actor mai are de lucru, să se afirme și în alte filme. Deocamdată e tânăr și la început de drum ca mulți alții. Cu timpul, poate, o ia și el pe urmele lui Pierce Brosnan măcar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai dragut actor.Am un calendar cu el pe perete si un termos cu el si o bratara si un semn de carte cu el.

| CrisyMiny a răspuns:

Robert Pattison? Mai intrebi? Am 10 ani si am vazut Twilight! Robert Pattison este actorul meu favorit! Crede-ma! Pentru mine si prietena este iubirea noastra! Pupici! Fundita? Mas supara daca n-am funda! sad!

| CHICA_2278 a răspuns:

Buna,mie mai tare imi place de el ca Edward Cullen (super tare personajul)