| livia_twilight a întrebat:

Ce parere aveti despre robert pattinson? mie imi place foarte mult

15 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Imi bate inima numai la auzul numelui lui:X:X:X:X:X pe vara imi faceam diverse planuri...Doamne...acum mia mai ttrecut dar tot il adooorr:X::X

| pwp a răspuns:

Super frumos.il ador!

| Rukhsandra a răspuns:

E bunicel tipu' rolling on the floor
si joaca destul de bine big grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

Este un tip aratos si frumusel, problema este ca in film arata mult mai bine decat in realitate.In realitate pare asa neangrijit, dar nu stiu poate ma insel, oricum e un tip bunsmug

| Frogie a răspuns:

Of, Doamne! Iar Robert Pattinson? Daca nu mai juca in Twilight, nu-l mai cunostea nimeni si nu mai mureau nici toate pustoaicele dupa el! Nu e frumos din cale afara, e normal.

| Frogie a răspuns:

@nonickname : Nu am de gand sa stau la discutii cu tine, asta e parerea mea si nu mi-o schimba nimeni. Nu-mi spune tu mie ca avea Robert milioane de fane inainte sa joace in Twilight. Era doar un actor oarecare, nu scria in nici o revista despre el, si nu era deloc mediatizat.
Cat despre fete, toate sunt " indragostite" de el, un exemplu il ai chiar mai sus. Nu mi se pare cine stie ce, e chiar normal. Nu are nici o trasatura aparte, decat filmul Twilight il face asa renumit!

| Frogie a răspuns:

Dar cine se cearta? laughing De aici reiese ca sunteti niste copile... no comment!

| winchesters a răspuns:

Robert Pattinson e un scump... Mi-a placut foarte mult cum a jucat in "Remember Me" ii statea f bine cu tigara in gurahee hee. si rolul de vampir e cel mai potrivit pentru el:X.deci pot sa spun ca e un actor foarte bunsmug.:X

| Myuu a răspuns:

Il ador si in felul cum joaca si cum arata.

| Ioana_2793 a răspuns:

Deci:
Eu pur si simplu ador Twilight si New Moon.Filmul Twilight l-am vazut de 46 de orilove struck(nu-s disperatalaughing... pur si simplu ma fascineaza si nu ma plictiseste). Deci, in incheiere e un tip dragut, arata bine si joaca si mai binehappy.

| Ioana_2793 a răspuns:

αηjеlιqυе de ce esti tu atat de sigura ca Robert Pattison are atatea fane din Twilight?raised eyebrows. Si da, poate chiar de aici le are, sa spunem ca ai dreptate, dar el este celebru si a avut cateva roluri principale inainte de a juca in Twilight.Si oricum, cu ce te deranjeaza?straight face(deci nonickname sunt de acord cu tinewinking )

αηjеlιqυе chiar nu aveam intentia sa ma cert cu tine pana m`ai pomenit in discutia tawinking

| DoubleEffect_8905 a răspuns:

Sunt de partea lui angelique! Peace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un actor destul de talentat, e frumosss si joaca foarte bine.Imi place mult de elstraight face

Asa, sa lamurim ceva.Pentru [Anjelique], scumpa, pentru cultura ta generala poate tu l-ai cunoscut pe Rpbert in Twilight, dar el a jucat in foarte multe filme, multe difuzate si la tv.Nu stiai tu cine era atunci daaca l-ai fi vazut pentru ca in Twilight a jucat in rol principal, dar ma rog rolling eyes Si nici nu mor pustoaicele dupa el, e un acor bun oh go on

Hai vedeti cum dati stupid la raspunslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pe rob il ador :X:Xlove struck este suberb si joaca foarte bine acum sa lumurim lucrurile : 1) ei bine sa facut remarcat cu seria twilight si ce? fiecare actor are un inceput, un film de succes cu care se face remarcat 2) are multi fani e adevarat si eu sunt o pustoaica ( copila) cum zice αηjеlιqυе dar scrie cumva pe film sau pe el : peste 18 ani sau ce? deci prin uramare este aodrabil :X:X si sunt un fan inrait al lui big grin am vazut toate filmele lui iar twilight saga ramen cele mia tari filme le-am vazut si le pot vedea la infinit big grin hihi asteptam eclipsa big grin hihi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il adoooooooooooor