| gabitza_3022 a întrebat:

Ce parere aveti de filmul Twilight? Asteptati aparitia "episodului" New Moon?happy

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Buna, imi place la nebunie pot spune ca sunt fana, am vazut toate thrillerele din new moon si astept sa apara la cinema pentru al viziona, Am citit si cartea new moon si acum zitesc zori de zi, si app pentru necunoscatori nu sunt 4 carti ci 5 cele patru pe care sunt sigura ca le cunoasteti plus ''soarele de la miezul noptii" este scris din perspectiva lui Edward, de abia astept sa vad toate filmele, te puphappy

15 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Sunt 4 carti

amurg
luna noua
eclipsa
zori d zi

in ordinea asta happywinking
:X

| Kitty a răspuns:

Mi-a placut filmul Twilight, dar cartile sunt mult mai faine, intelegi mai bine, eu personal daca nu as fi citit primul volum nu as fi inteles mare lucru din film... dar astept cu nerabdare si New Moon... sper sa fie mult mai frumos decat primul

| Crs a răspuns:

Mi-a placut la nebunie Twilight love strucklove strucklove struck Si astept cu nerabdare New moon love strucklove strucklove struck Si cred ca o sa-mi achizitionez si cartile love struck

| SweetCandy a răspuns:

Da... mi-a placut mult, desi dp cata reclama a avut credeam ca e o porcarie, dr mi-a plc mult de totbig grin si astept aparitia noului filmbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul e o tâmpenie... Numai la femei ține vrăjeala.
Ia să vă văd, bateți recordul de inutil/nefolositor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador twilightlove struck
e filmul meu preferath
da, de abia astept aparitia filmului twilight saga new moon:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!happy mie mi-a placut foarte mult twilght :*:*:*:*:*, din cate am auzit apare si luna noua pe 20 noiambriewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu imi place... E o porcarie si Stephanie Meyer la fel.De ce e innebunita toata lumea de Twilight?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helou pare ciudat dar sunt vampir pe bune si cred ca cartea e buna Edward e vampir fals dar joaca bine pa cu sange

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Mi-a placut foarte mult ''twilight'' :X...si da astept aparitia partii a doua ''new moon''. Din cate am auzit va aparea pe data de 20 noiembriewinking.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Mi-a placut muult cand l am vazut...:X

si abia astept sa apara New Moon...mai e putin...

:X cu toate ca am citit cartea si o sa stiu ce se intampla...
am vazut trailerul si era cu totul altfel precum mi l imaginasem euhappy... e prea taree:X

by meelove struck

| b3bita a răspuns:

Vaii... ador twilight. Abia astept sa vad si New Moon tongue E super fain laughing

| gabitza_3022 explică:

Numai la femei tine vrajealachatterbox ete nalaughing

| alice_8764 a răspuns:

Twilight e super marfa. Yo am citit toate cartile si Stephanie e o super tipa. Are o imaginatie super bogata iar filmul NEW MOON de abia il astept. :d

| bikutzza a răspuns:

Sunt 5 carti in ordinea urmatoate (carti sau episoade)...

1.Amurg
2.Luna noua
3.Eclipsa
4.zori de zi
5.Soarele de la miezul noptii