| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce parere aveti de serialele si filmele Star Trek si serialul Battlestar Galactica?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esec american

| brokxy a răspuns:

Star Trek si Star Wars asa vad eu sincer viitorul nostru in vreooo 200-500 de ani dar il vad si ca Battlestar Galactica. Vor fii roboti si extraterestii vor fi ceva normal pentru oameni. Deja in 2028 vor sa construiasca baza spatiala pe Marte si un oras intreb O sa fie super. Sunt filme/seriale foarte super si imi plac foarte bine regizate si scrise happy

| brokxy a răspuns (pentru brokxy):

*intreg

| Nătărău a răspuns:

Star Trek îmi place, la Battlestar Galactica nu m-am uitat. M-am uitat mai mult la V-Visitors, Babylon 5, Space Pirate Captain Harlock și Space Battleship Yamato. (chiar dacă nu are legătură cu genul sf uită-te la Style Wars '83)

| Dismally a răspuns:

Serialele Star Trek mi s-au parut acceptabile, se putea mult mai bine din punctul meu de vedere. Filmele mi-au placut mai mult. Battlestar Galactica mi s-a parut foarte bun la inceput pe urma a inceput sa ma dezamageasca.

| 90210 a răspuns:

Nu-mi plac