| danutzzz1992 a întrebat:

Pe o scara de la 1 la 10 cu ce nota ati clasa urmatoarele seriale: Stargate Sg1, Stargate Atlantis, Star Trek Enterprise, Star Trek Voyager, Star Trek DS9, Gene Roddenberry's Andromeda, Farscape, Seven Days, Battlestar Galactica (seria noua)?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Star Trek: The Next Generation a fost, este si va fi numarul unu. Apoi Enterprrise si restul...

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Star Trek: The Next Generation a fost, este si va fi numarul unu. Apoi Enterprrise si restul...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Star Trek: The Next Generation a fost, este si va fi numarul unu. Apoi Enterprrise si restul...

daniela
| daniela a răspuns:

Sunt de acord cu SoftCristi

Shin
| Shin a răspuns:

Ai sarit peste Star Trek, Star Trek: Next Generation si Babylon 5!
Babylon 5 sigur trebuia sa fie in topul tau happy
Shin.

cami
| cami a răspuns:

Opt

cami
| cami a răspuns:

Scuza-ma, am fost bulversata, si am citit prea repede...am crezut ca faci referire la media tuturor. [iar adminii, nu-mi dadeau voie sa trec doar "8"-si de aceea am scris in litere]
Ms, pentru atentionare happy
Pai, dupa parerea mea, cred ca Battlestar Galactica ar fi printre primele. -parerile sunt impartite-

| shadovv a răspuns:

Sg1 - 8
Enterprise - 9
Atlantis - 6 (am vazut doar putin din el)

Pe celelalte nu le am vazut.

| Moneyandfame a răspuns:

-7 primesc toate din partea mea.Se poate?

| danutzzz1992 explică:

Vroiam raspunsul ceva de genu Stargate 10, Star Trek 9, Andromeda 9, BSG 8, Farscape si 7 days 7( au cele mai putine sezoane) Singurul care a raspuns intr-o oarecare ordine a fost SoftCristi asa ca... i-am acordat fundita Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar Babylon 5 sau twilight zone unde le lasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: