| stefan22 a întrebat:

Ce parere aveti despre felul cum a fost regizat filmul "Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain"? V-a placut? De ce? Eventual ce momente din film?

Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

E super dragut, el nu are nimic special, dar modul cum actrita o interpreteaza pe amelie e genial, suita de evenimente fara noima duce la ceva haios. plus de asta e in franceza si mai are un plus: Yann Tiersen. e un compozitor si performer genial. o seara buna!