| Aniela2777 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "Paranormal Activity"?

Răspuns Câştigător
| UnZambetPentruToti a răspuns:

Doamne am vazut filmul de revelion la 2 seara la o fata era sa ma cac pe mine! m`am ascuns dupa un baiat...jos palaria e cel mai tare film...pare atat de real ca si baiatul de dupa care m`am ascuns[cristi] ii era frica

5 răspunsuri:
| onlyi a răspuns:

Da mai multe detalii. Daca vrei sa stii daca este adevarat, nu este.In schimb pentru cei care le plac filmele gen documentar este foarte bun

| andreea13_5992 a răspuns:

Mi-a placut, e bun pentru o seara cu prietenii, popcorn si pijamalewinking

| hipster a răspuns:

Deci pur si simplu il ador este cu fantome si are de toate il recomand big grin

| dydytza a răspuns:

Filmul este super misto!

| foreverfriends a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult...