| Ovidiu11 a întrebat:

ce parere aveti despre franciza Paranormal Activity, merita vizionata?

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Mie nu mi-a plăcut deloc. Dacă filmul se vrea a fi de groază, atunci pot să spun că e printre cele mai proaste din categoria lui. N-ai cum să nu te plictisești la el. După mine nici un film nu merită vizionat, nu mai spun de toată seria.

4 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Merita, e foarte fain, doar sa nu te sperii usor.

| NemNUZ a răspuns:

Super filmul, dupa mine nota 10

| FllorinaFlory a răspuns:

Da da dahee hee

| Ciprian221 a răspuns:

Garantat e foarte de groaza si merita vizionat doar prin faptul ca actori joaca super si et face sa crezi cai real la cum filmeza ala deci dupa mine e super!