| dius a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul"the devil inside"?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Filmul este extrem de slab. Povestea filmului în sine este comună și previzibilă, actorii mediocri, replicile jenante, lipsa punctului culminant și lista poate continua...
Ceea ce mă impresionează însă, este bugetul redus al filmului, în raport cu suma substanțială câștigată până acum la nivel golbal. Filmul acesta este un exemplu perfect la categoria „scenarist și regizor genial", făcând tam-tam dintr-un film de nimic și câștigând mai mult decât un clasic.
Numai bine!

| Erika120192 a răspuns:

Bună happy
Am văzut şi eu filmul şi sincer are o poveste impresionantă dar filmul este cam plictisitor.
Eu sunt o mare fană a filmelor de groază deci le urmaresc cu plăcere dar acesta nu este prea m.a impresionat.
Acum fiecare cu părerea lui.La unii le place la alţii nu.

| Cosmotel a răspuns:

Nu prea ma iau eu dupa notele primite pe anumite site-uri, dar cand vezi ca are nota 3, 7 iti cam faci o idee

| Musiclife15 a răspuns:

Hi happy. Pai nu prea mi-a placut. Am asteptat foarte mult o subtitrare la acest film, dar avand in vedere ca pe la jumatatea filmului m-am plictisit foarte rau, am oprit filmul. Nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor mele, mai ales ca a fost facut cu un buget mic, filmat in Romania. Trailer-ul il gasesti pe youtube, insa acele momente sunt singurele care te sperie cu adevarat. Ti-as recomanta Saw, daca nu l-a vazut inca. Sunt 7 serii. Vizionare placuta! :*:*