| Kidutsa675 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Tres Metros Sobre El Cielo? Merita vizionat? Cea mai buna recenzie primeste funda! happy

5 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Merita. L-am vazut. Uita-te ca-i fain. Is 2 parti si trebuie sa-l scoata si 3. Ti-l recomand happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu merită să fie vizionat. Nu merită nici măcar să-i fie scrisă vreo recenzie.

| 0x11111051 a răspuns:

3 metri deasupra cerului. De la fete am auzit ca e un film foarte superb, insa eu nu l-am vazut niciodata. E de dragoste, de aceea nu imi place

| vasiyo a răspuns:

Merita vizionat de oarece sunt niste scene foarte impresionante.

| Kidutsa675 explică:

Tocmai l-am vazut si mi s-a parut superb. Am plans jumatate de ora in continuu. Acum ma uit si la partea a 2-a. Cei care nu l-au vazut pana acum, sa nu mai piarda timpul si sa se uite a el. E genial. happy Multumesc pentru. raspunsuri!