| BeautifulAngel a întrebat:

Ce parere aveti despre Ian Somerhlanderlove struck? asa-i ca arata binebig grin
dar despre Robert Pattison, nici el nu arata >rau:

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ian S este unul din actorii mei preferati si il adorlove struck iar Rob arata bine doar in Twilight...in rest pare cam nespalat

| LexieG a răspuns:

Si ce conta cum arata>?/

| BiaSiAtat a răspuns:

Ian e superb love struck love struck Il ador! E atat de hot love struck love

| N0name_7792 a răspuns:

Ian. pff e tot ce vrea o femeie! adica cel putin din punctul meu de vedere. imi place mai mult de el decat de robert nu ca ala nu ar fi si el hotbig grin

| catalynbm95 a răspuns:

Ian Somerhalder*