| Samirra a întrebat:

Ce parere aveti despre Playfull Kiss? Funda pentru cel mai reusit raspuns.

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

Playful kiss? Pai...a fost al doilea serial coreean pe care l-am vazut, mi-a placut foarte mult.Mi s-a parut[si inca mi se pare]cel mai reusit, frumos, amuzant, romantic, interesant serial... L-am vazut impreuna cu sora mea de 9 sau 10 ori ^_^, il recomand oricui. si actorii mi-au placut foarte mult

2 răspunsuri:
| DolceKiss a răspuns:

Am vazut ca ai dat deja funda dar chiar si asa tin sa imi spun si eu parerea happy Playfull Kiss mi se pare.Mi se pare ceva unic, ceva original.Actorul principal, Hyun Joong(am uitat sa specific ca este si actorul meu preferat) joaca rolul baiatului "rău-bun" ca sa zic asa.Ce pot sa spun? Il ador! Da, si pe Hyun Joong dar si serialul happy. In general mi se par foarte bune serialele coreene.Se vede ca toti care iau parte la un serial/film coreean sunt profesionisti! Respect pentru asta! big grin

| AlionaYun a răspuns:

Kim hyung joong