| mihaicelsfant a întrebat:

Ce parere aveti despre serialu Grimm?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bun si misterios

| Sn4k3 a răspuns:

Mi s-a parut cam slabut, probabil pentru ca m-am uitat la el dupa ce am vazut Supernatural. M-am lasat pe la sezonul 2, dar am prieteni care spun ca e foarte bun deci probabil nu i-am dat destule sanse. Eram si pe la inceput cu serialele pe atunci.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu urmaresc asa ceva, pentru mine serialul la bloc e cel mai interesant

| Zdog a răspuns:

Este destul de interesant, am vazut unul sau doua sezoane din el.Imi place ca este ceva gen ca Supernatural, in fiecare episod este vorba despre o altfel de creatura.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

E decent, nu sunt mare fan al serialelor episodice(cu cate un caz/monstru diferit pe fiecare episod) dar daca nu te deranjeaza merita.

| ciumabubonica a răspuns:

Este un serial decent parerea mea