| Sindrex a întrebat:

ce parere aveti despre serialu violetta big grin?
adica mai exact ce nota dati serialului?
FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi seamana cu Nini, iar amandoua sunt niste seriale dezamagitoare pentru copii de gradinita. Pur si simplu banale. Nu merita.

| Muwz a răspuns:

Nota 3? Nu, PATRU CU INDULGENTA.
E o porcarie.

| alincool22 a răspuns:

7 e nota mea

| AlienLover a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca nu este un serial foarte bun cu toate ca i se face multa reclama.Nu este amuzant iar intamplarile sunt putin banale.Parerea mea.Ti-l recomand doar daca nu mai ai la ce te uita sau te plictisesti groaznic.Dar daca vrei sa vezi un serial bun nu ti-l recomand. Pa, pa