| phantom2k a întrebat:

Ce reprezenta tatuajul de pe mana lui luffy din animeul one piece?

Răspuns Câştigător
| Mn0 a răspuns:

3d2y=3 days, 2 years
Este un plan pus de ei pentru a se intalni la Arhipelagul Sabaody
Prima data au planuit sa se intalneasca in 3 zile, dar s-au razgandit si de aceea 3d este taiat, apoi au planuit sa se intalneasca peste 2 ani.

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Nu stiu, intreab-o/intreaba-l.Succes!

| Snowclaw a răspuns:

Eu as spune ca doar Ace are un tatuaj...ASCE,acel S este un tribut pentru Sabo, fratele lui adotiv, care moare pe cand el avea 10 ani.