| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a întrebat:

Ce s-a intamplat azi in,, tanar si nelinistit,,? happy funda

Răspuns Câştigător
| Catecrs a răspuns:

Lauren este gata sa nasca, dar are complicatii Philips, Gloria si fii ei sunt la spital si au dormi rupti.Doar Michael a stat cu Lauren.Ea a avut compkicatii si in cele din urma a nascut un baietel prematur care a fost dusla terapie intensiva la un nenalog si care este in Mainile Domnului.Lauren si-a revenit dupa o hemoragie densa.Apoi Gloria si Philios s-au dus la capela sa se roage pentru micul prunc. Iubite lui JT are o zi cu ghinion pateste foarte multe rele pana ajunge la cafenea si are un curs cu proful de istorie si arta. Victoria cu foarte mult noroc au crescut vanzaile cu 15% si a ajuns la cafenea unde s-a intalnit cu fata si proful'. Fetei i s-a rupt tocul si a varsat cafea pe laptop si si.a uitat banii acasa, iar fata de la cafenea i-a dat sandale si cafea din partea caei.Victoriei i-au cazut actele sub masa si proful a ajutat.o atunci a fost un fel de dragoste la prima vedere...Si apoi ceva cu relcvsriile.Carmen a reusit sa o de-a afara pe Drucilla si mai vrea s-o bage si la puscarie ca sa il revendice pe barabatasu'.Dar el este suparat pe ea si o refuza.Vctoria si fata sau dus cu masina undeva dupa niste costume iar Victoria a gasit 20 dolari pe jos apoi cand sau intora geamul masinii era spart.Succes maine la 12 este reluare si la 16 un nou episod funda?

2 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Petronela l-a prins pe Costica facand o orgie cu vecina lor Maricica si sora acesteia Mariana si inca vreo 4 necunoscuti.Continuarea o asteptam in episodul urmator, sunt curios ce se va intampla, cred ca Petronela s-a alaturat grupului pana la urma.

| Darkkfruit a răspuns:

Pai tipu ala s-a dus la tipa aia, dar cealalta tipa era suparata deci tipul ala a ramas cu cea de-a treia. dar cealalta il insela :o