| SilentStriker a întrebat:

Ce sa inteleg daca un film de groaza e "Unrated"?happy

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

Inseamna ca filmul nu a trecut pe la comisia MPAA deci poate fi diferit de versiunea finala din cinema.Filmele noi sunt ''Unrated'' deoarece conţin scene de violenta care trebuie taiate pentru a se putea obţine un rating

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Nu a fost evaluat. Adica nu a primit voturi de la public. Poti sa-l vezi tu si sa-i dai o nota. Criticii de film dau note pentru asa ceva si posibil ca acesta sa nu fi fost luat in seama sau nu a aparut inca pentru a fi evaluat.