| smartgirl a întrebat:

Ce se intampla cu Sadhna si Shlok? chiar se iubesc? ii fac in ciuda lui alech sau ce? Shlok si sadhna stiu ce vor sa faca alech? daca se poate dati--mi si mie linkul cu episodul kd afla shlok...ca l-am ratat PS: CUloarea fericirii.

Răspuns Câştigător
| maduu_1458 a răspuns:

Shlok a aflat de planul lui aleck iar acum sadhna si shlok a facut un plan in asa fel incat ca aleck sa isi dea seama ca o iubeste pe sadhna ...site-ul in care poti gasi toate episoadele traduse in romana este bmtd.ucoz.com sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat