| Summer5505 a întrebat:

Ce se intampla in Aurora? ( telenovela de pe acasa )
Ma mai uit cateodata dar nu a vazut de la inceput. Deci... e o singura Aurora? Adica nu e mama si fiica?

Răspuns Câştigător
| scmcristina a răspuns:

Este doar o singura Aurora.Ea era si fiica si mama, Sa prefacut ca ie fiica pentru a se razbuna pe Lorenzo si pe cei ce au tradat-o.Dar acum ie Aurora care o stiau toti acum 20 de ani. Pentru monment ea crede ca ie indragostita de Mrtin dar cu Lorenzo o sa ramana pana in ziua care moare sad

2 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Da, e una singura.
Poti vedea aici ce nu ai vazut la tv : http://www.telenoveleonline.com/2011/06/aurora-telenovela-online-toate.html

| Ce a răspuns:

Este o singura Aurora.Ea este derutata si nu stie pe cine sa aleaga dintre Martin si Lorenso.Intr-un final ea are o fica, pe nume Aurora, dar ea moare in urma unui accident.Isi doneaza inima unei avocate. Apoi Lorenso incepe sa aiba o relatie cu ea.Stiu bine ce vorbesc.Am vazut telenovela.Este cea mai frumoasa telenovela :X:X:X:X.Te sfatuiesc sa nu pierzi niciun episod. Funda plz?happy