| A_2385 a întrebat:

Ce se intampla intre christian si nina(aurora) pe parcursul filmului? Funda si voot!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| D-Anna a răspuns:

Din cate am vazut pe youtube, Nina se indragosteste de Christian, au chiar o scena in care "se iubesc"laughing Cred ca cei doi raman impreuna, pentru ca in capitolul 105-106 cred au un moment in care discuta si Nina ii spune acestuia ca stie ca el nu o iubeste si ca nici ea nu il iubeste pe el dar ca ea s-a schimbat mult datorita lui... Sper sa ramana impreuna ar fi un cuplu dragut:X

| BarbyeOrygynala a răspuns:

Nina si Chrystyan s indragostesk unu d altu tongue

| BarbyeOrygynala a răspuns:

Se indragostesc unul de altul, dar prima data nu-si dau seama! :*