| voiebuna11 a întrebat:

Ce serial de comedie in recomandati? Vreau sa vizionez cu familia un serial la care sa rad cu poftahappy.

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Everybody loves raymond ar fi cel mai potrivit pentru vizionarea impreuna cu familia, in serial fiind vorba despre o familie.
8 simple rules
Friends
That 70's Show
Seinfeld
Mad About You
Modern Family
Third Rock From THe Sun

7 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Friends
The middle

| Nick2012 a răspuns:

Sall voiebuna11! Nu stiu seriale de comedie sau filme de comedie, dar stiu un film de actiune transformers dark of the moon e super mi-am downloadat toata seria de filme transformers, cel mai tare film e transformers dark of the moon
Funda?

| SuperSaiyan4 a răspuns:

X-Men Origins Wolverine.

| EllaCikka a răspuns:

Bună, îți recomand Mister Poper s penguin, am rîs cu cea mai mare poftă cu familia big grin

| maryary a răspuns:

Pai sa vedem ai putea :
mad about you
modern family
home alone 1, 2, 3
home alone 3 este foarte tare

| GeorgianLasVegas a răspuns:

Home Alone 1, 2, 3 preferabil 3 dar totusi uita-te la toate..Super tare filmu multa comedie happy funda! Ms.

| GeorgianLasVegas a răspuns:

Home Alone 1, 2, 3 cel mai mult imi place 3 dar uita-te la toate sunt foarte misto...comedie multa! Ms. funda!