| zzzzz a întrebat:

Ce serial de drama/comedie imi puteti recomanda? (ofer "minunata" funda)

8 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Dong Yi

| 00Didi00 a răspuns:

La bloc-comedie
Nini-comedie,drama,dragoste
Florecienta-comedie, drama, dragoste

Nu stiu daca ai auzit de ele dar imi plac mult. Sper ca te-am ajutat si poate imi dai funda.

| janggeum a răspuns:

Socrii de cosmar

| Marinake a răspuns:

Big Bang Theory

| Abstract123456 a răspuns:

La bloc:X

| rlr09 a răspuns:

Dumnezeu pentru o zi sau Rataciti in Africa (cele mai tari filme cu Jim Carrey) funda?

| adrian_5094 a răspuns:

Pai eu ti-as sugera; trazniti-comedie, narcisa salbatica-drama, iubirisecrete-drama. funda? plzz

| simona_8680 a răspuns:

Comedie: mr ben, trasniti, sau comedia mea preferata means girl
drama:azumi japanese
funda:X:X:X:X