| Badly94 a întrebat:

Ce seriale/filme despre adolescenti stiti?

Răspuns Câştigător
| mileylove a răspuns:

Rebelde,clase 406, pretty little liars, the vampire diares, gossip girl.etc.funda?

6 răspunsuri:
| Conia a răspuns:

Eurotrip, The hangover, Anjaana anjaani

| Trefla a răspuns:

Alea porno se pun?

| simmy_8381 a răspuns:

Seriile bring it on, The Vampire Diaries, 17 again, seriile Twilight, Sex drive, Hight School Musical, Wild Child, seriile Step up, 10 things i hate about you, Liceenii, She's the man, seriile Final Destination, seriile American pie, What a girl want, Eurotrip...etc. Vizionare placuta! Sunt filme, serialele nu sunt punctul meu forte happy.

| razvanyoung a răspuns:

Van Wilder, Super Bad, Charlie Barlett chiar si EuroTrip happy
Funda?

| lora3u a răspuns:

Unul foarte interesant este Crossroads ( e preferatul meu), e foarte fain, daca il si intelegi!

| emanuel2121 a răspuns:

American Pi6