| oana_3034 a întrebat:

Ce seriale frumoase cu adolescenti imi recomandati? astept cat mai multe raspunsuri

67 răspunsuri:
| Bitsuu a răspuns:

- 90210: e uns erial care prezinta in mare parte viata unor adolescenti din Beverly hills, avandu'i in centrul actiunii pe Annie si Dixon; doi frati ce doar s-u mutat din Kansas, si cum incearca ei sa se acomodeze la un stil de viata total diferit de cel din Kansas.
- the vampire diaries : e vorba despe o adolescenta populara, cu o viata perfect normala:Elena Gilbert. Asta pana cand Setafn si Damon Salvatore sosesc in oras iar ELena ajunge sa se indragosteasca treptat de Stefan, nestiind ce secret ascunde acestahappy
- Pretty little liars: pai e vorba despre 5 fete, dintre care una moare iar restul fetelor nu isis mai pot realua viata lor normala caci o anumita persoana pe nume 'A' nu vrea sa le lase sa uite de moartea lui Alison si incearca sa le distruga vietile.
-Gossip girl : despre viata unor adolescenti bogati si rasfatati din Upper est side. Povestea e foarte faina si actorii super simpatici.Merita vazut 100%
Mie sincer mi-au palcut foarte mult si ti le recomand cu incredere :*

| Ella_1266 a răspuns:

Pretty Little Liars ♥

| nocomment_4400 a răspuns:

Eu iti recomand si sper sa te uiti ca merita :pretty little liars, hellcats(cu majorete:X) si the vampire diares:X sunt toate superbe sau daca vrei ceva mai genu documentar poti sa te uiti la anatonia lui grey si asta e misto e cu doctori
sper ca ti-am fost de ajutor
ceaowave

| asya a răspuns:

Cele mai tari seriale:gossip girl si beverly hills 90210...si horror supernatural:*

| DennyxD a răspuns:

Pai Valeria pe acasa tv, sau Printesa Diarei...

| Lulu_3803 a răspuns:

One tree hill e cel mai frumos.sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The O. C. si gossip girl p primul loc, p locul 2 90210(2008), supernatural si heroes, si acum urmeaza sa ma uit la greek, toate serialele de mai sus sunt suuper, le recomandwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super si skins

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One tree hill e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internatul pe AXN in fiecare marti si Oamenii lui Paco si gossip girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One Tree Hill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut o lista :1. Gossip girl (viata luxoasa, adolescenti), 2. 90210(la fel ca si gossip, doar ca mai realist); 3. Lost(superb:Xaventura) ' 4.Supernatural(horror, dar nu preahee hee), 5.Heroes(Sf, dar superb si asta; 6.The vampire diaries(daca iti palc genul filmelor cu vampiri "twilight, new moon)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smallville

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare smallville...primele sezoane sigur iti vor placea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea incerca si Skins, seamana cu Gossip Girl, dar intr-un stil britanic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dollhouse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The O. C rocks
Merita vazut :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The O. C rocks! Merita vazutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One tree hill big grinbatting eyelashes cel mai taresmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Gossip Girl. e super oce varsta ai avea happy... 90210 e ok. the vampire diaries, dexter daca iti plac alea mai pshiologice happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampire diarieslove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip Girl. Cu siguranta iti va placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare FILM SERIAL pe care l-am vazut cu adolescenti a fost THAT 70's SHOW, razi pe saturate, ti-l recomand din toata inima big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90210(este chiar frumos si realist), weeds(si asta e comic. si mie una chiar mi-a placut, cougar town(pacat ca e doar 1 sezon aparut) one tree hill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine cel mai tare e One tree hill. E superb, n-ai sa te plictisesti niciodata de el. dupa 7 sezoane. inca mai astept cu nerabdare ceva nou, dupa aceea 90210, Gossip Girl si The Vampire Diaries.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip Girl cu siguranta este suuper! The Vampire Diaries-believe me, it's cool! Smallville-misto si asta, are multe sezoane, dar mie una mi-au placut f mult cele 2 de sus.P.S.The Vampire Diaries a aparut doar 1 sezon, in sept urmatorul, iar Gossip Girl 3 sezoane si urmeaza. abia astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampire diaries e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One Tree Hill (muult preaa taree). gosip girl...