| Siimona01 a întrebat:

Ce seriale merita vazute? Dar sa nu fie gen horror... in afara de Prison Break, Gossip Girl si Neveste disperate.

Răspuns Câştigător
| dianaaa9 a răspuns:

Daca iti plac cele romantice trebuie sa vezi One Tree Hill. daca te apuci si iti place, ai ce vedea 9 sezoane laughing, dar eu zic ca merita. Sii The OC tot drama-romance e. E mai scurt,(4 sez) dar e fain. Mi-au placut foarte mult ambele.
Si Pretty little liars, care da spre mister, dar are si drama, romantism. E interesant.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The O.C.
Pretty Little Liars
The Carrie Diaries
Skins
Hellcats
Orphan Black
Banshee
The Americans
Game Of Thrones
Lost
Arrow

| Dariusuu a răspuns:

Încearcă Lie to me.

E un serial interesant.

Te pup.

| Neverwas a răspuns:

NCIS:Ancheta Militara
Doctor Who (a nu se confunda cu doctou Hoes sau cam asa; doctor who e cu extraterestri)
Merlin
Parteneri cu bucluc
Andromeda
Hannibal

| wolfyflower99 a răspuns:

Dupa mine, Teen Wolf (Un varcolac adolescent) si Bunheads (Paradisul lui Michelle) sind destul de misto. Apoi mai e The Vampire Diares.