| Cristian523 a întrebat:

Ce seriale recomandati?

Salut! Vreau sa ma ajutati sa gasesc niste seriale. C a sa va faceti o idee despre ceea ce vreau eu : imi plac foarte mult filmele : The Convenant, Twilight si serialele : The vampire diaries, Smallville. Deci vreau sa imi recomandati un serial gen acestor filme, viata de zi cu zi in care apar si acesti eroi cu superputeri(fara supernatural deoarece nu imi place si nu reprezinta ceea ce vreau eu ). Cine a vazut filmele de care ziceam mai sus stie la ce ma refer eu... astept cat mai multe raspunsuri de la voi. scuzati-mi ortografia...

Răspuns Câştigător
| flyleaf22 a răspuns:

Recomand:
Moonlight (personajul principal e un vampir)
Torchwood (serial englezesc SF - un serial bun)
Chuck (un tip care are in cap intreaga baza de date a CIA)
Heroes (oameni normali cu super-puteri - serial f bun)
Being Human (cred ca tot englezesc, despre un varcolac, un vampir si o fantoma)
Jake 2.0 (asemanator cu chuck)
Fallen (personajul principal este Stefan din The Vampire Diaries. Aici nu e vampir, ci un inger decazut - serial destul de interesant)
Charmed (un serial mai vhechi, despre trei surori vrajitoare - acum e la TV pe Diva Universal)
Ghost Whisperer (o tipa care vede si comunica cu fantomele)

Detalii despre fiecare gasesti aici: http://www.cinemarx.ro/seriale-tv/

3 răspunsuri:
| Crissy9Sweet a răspuns:

Poti sa incerci serialul The Vampire Diaries
http://www.imdb.com/title/tt1405406/

| VORTEX a răspuns:

Buna,poti incerca serialul Ghost Whisperer, eu il urmaresc si e super. bafta

| Alecsiia a răspuns:

Pretty Little liars, e faain! love struck, Hellcats, One tree hill blushing