| PяInCєSs a întrebat:

Ce seriale stiti gen The Vampire Diaries? Fara True Blood si nu veniti cu Twilight pentru ca ala nu e serial! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Buna, iti recomand Beauty and the Beast, Gossip girl, Supernatural, Once upon a time, Arrow si din toamna stii ca incepe The Originals cu actorii din The Vampires Diaries, vampirii originali Klaus, Rebekah, Elijah.

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buffy the Vampire Slayer
Moonlight
Teen Wolf
Blood Ties
Angel (1999 - 2004)

| gratie a răspuns:

Pai in puii mei daca nu-ti place Twilight si zici ca nu e serial uita-te la Hannah Montanna

| Hcaaa a răspuns:

Beauty and the Beast e foarte fain, te atrage de la primele maxim 5 minute. Sigur o sa-ti placa!

| PяInCєSs explică (pentru gratie):

Nu am zis ca nu imi place Twilight happy L-am vazut de N ori... cat despre Hannah l-am vazut si pe ala laughing ma rog acum nu stiu daca toate episoadele :p

| gratie a răspuns (pentru PяInCєSs):

Felicitari daca ai vazut Hannah Montanna cred ca esti pregatita emotional sa vezi si H2O. sa NU TE SPERII!